Facebook
 
Omgång Rad Datum Hemmalag Bortalag Resultat
1 1 2019-09-09 BG United BG United II 3-1
1 2 2019-09-09 Banana Split Järntärning 1-3
1 3 2019-09-09 Vallkoma Kolingens Englar 3-1
1 4 2019-09-09 Gammon 1 Kuba Libre 2-2
1 5 2019-09-09 Bye Lisas Lakejer 3-1
1 6 2019-09-09 Caspian Plague 2-2
1 7 2019-09-09 Estarka 99 Alexander Lucas 3-1
.
2 1 2019-09-16 Alexander Lucas BG United 0-0
2 2 2019-09-16 BG United II Banana Split 0-0
2 3 2019-09-16 Järntärning Vallkoma 0-0
2 4 2019-09-16 Kolingens Englar Gammon 1 0-0
2 5 2019-09-16 Kuba Libre Bye 0-0
2 6 2019-09-16 Lisas Lakejer Caspian 0-0
2 7 2019-09-16 Plague Estarka 99 0-0
.
3 1 2019-09-23 BG United Plague 0-0
3 2 2019-09-23 Alexander Lucas BG United II 0-0
3 3 2019-09-23 Vallkoma Banana Split 0-0
3 4 2019-09-23 Gammon 1 Järntärning 0-0
3 5 2019-09-23 Bye Kolingens Englar 0-0
3 6 2019-09-23 Caspian Kuba Libre 0-0
3 7 2019-09-23 Estarka 99 Lisas Lakejer 0-0
.
4 1 2019-09-30 Lisas Lakejer BG United 0-0
4 2 2019-09-30 Plague Alexander Lucas 0-0
4 3 2019-09-30 BG United II Vallkoma 0-0
4 4 2019-09-30 Banana Split Gammon 1 0-0
4 5 2019-09-30 Järntärning Bye 0-0
4 6 2019-09-30 Kolingens Englar Caspian 0-0
4 7 2019-09-30 Kuba Libre Estarka 99 0-0
.
5 1 2019-10-07 BG United Kuba Libre 0-0
5 2 2019-10-07 Alexander Lucas Lisas Lakejer 0-0
5 3 2019-10-07 Plague BG United II 0-0
5 4 2019-10-07 Gammon 1 Vallkoma 0-0
5 5 2019-10-07 Bye Banana Split 0-0
5 6 2019-10-07 Caspian Järntärning 0-0
5 7 2019-10-07 Estarka 99 Kolingens Englar 0-0
.
6 1 2019-10-14 Kolingens Englar BG United 0-0
6 2 2019-10-14 Kuba Libre Alexander Lucas 0-0
6 3 2019-10-14 Lisas Lakejer Plague 0-0
6 4 2019-10-14 BG United II Gammon 1 0-0
6 5 2019-10-14 Vallkoma Bye 0-0
6 6 2019-10-14 Banana Split Caspian 0-0
6 7 2019-10-14 Järntärning Estarka 99 0-0
.
7 1 2019-10-21 BG United Järntärning 0-0
7 2 2019-10-21 Alexander Lucas Kolingens Englar 0-0
7 3 2019-10-21 Plague Kuba Libre 0-0
7 4 2019-10-21 Lisas Lakejer BG United II 0-0
7 5 2019-10-21 Bye Gammon 1 0-0
7 6 2019-10-21 Caspian Vallkoma 0-0
7 7 2019-10-21 Estarka 99 Banana Split 0-0
.
8 1 2019-10-28 Banana Split BG United 0-0
8 2 2019-10-28 Järntärning Alexander Lucas 0-0
8 3 2019-10-28 Kolingens Englar Plague 0-0
8 4 2019-10-28 Kuba Libre Lisas Lakejer 0-0
8 5 2019-10-28 BG United II Bye 0-0
8 6 2019-10-28 Gammon 1 Caspian 0-0
8 7 2019-10-28 Vallkoma Estarka 99 0-0
.
9 1 2019-11-18 BG United Vallkoma 0-0
9 2 2019-11-18 Alexander Lucas Banana Split 0-0
9 3 2019-11-18 Plague Järntärning 0-0
9 4 2019-11-18 Lisas Lakejer Kolingens Englar 0-0
9 5 2019-11-18 Kuba Libre BG United II 0-0
9 6 2019-11-18 Caspian Bye 0-0
9 7 2019-11-18 Estarka 99 Gammon 1 0-0
.
10 1 2019-11-25 Gammon 1 BG United 0-0
10 2 2019-11-25 Vallkoma Alexander Lucas 0-0
10 3 2019-11-25 Banana Split Plague 0-0
10 4 2019-11-25 Järntärning Lisas Lakejer 0-0
10 5 2019-11-25 Kolingens Englar Kuba Libre 0-0
10 6 2019-11-25 BG United II Caspian 0-0
10 7 2019-11-25 Bye Estarka 99 0-0
.
11 1 2019-12-02 BG United Bye 0-0
11 2 2019-12-02 Alexander Lucas Gammon 1 0-0
11 3 2019-12-02 Plague Vallkoma 0-0
11 4 2019-12-02 Lisas Lakejer Banana Split 0-0
11 5 2019-12-02 Kuba Libre Järntärning 0-0
11 6 2019-12-02 Kolingens Englar BG United II 0-0
11 7 2019-12-02 Estarka 99 Caspian 0-0
.
12 1 2019-12-09 Caspian BG United 0-0
12 2 2019-12-09 Bye Alexander Lucas 0-0
12 3 2019-12-09 Gammon 1 Plague 0-0
12 4 2019-12-09 Vallkoma Lisas Lakejer 0-0
12 5 2019-12-09 Banana Split Kuba Libre 0-0
12 6 2019-12-09 Järntärning Kolingens Englar 0-0
12 7 2019-12-09 BG United II Estarka 99 0-0
.
13 1 2019-12-16 BG United Estarka 99 0-0
13 2 2019-12-16 Alexander Lucas Caspian 0-0
13 3 2019-12-16 Plague Bye 0-0
13 4 2019-12-16 Lisas Lakejer Gammon 1 0-0
13 5 2019-12-16 Kuba Libre Vallkoma 0-0
13 6 2019-12-16 Kolingens Englar Banana Split 0-0
13 7 2019-12-16 Järntärning BG United II 0-0
.
14 1 2020-01-13 BG United II BG United 0-0
14 2 2020-01-13 Järntärning Banana Split 0-0
14 3 2020-01-13 Kolingens Englar Vallkoma 0-0
14 4 2020-01-13 Kuba Libre Gammon 1 0-0
14 5 2020-01-13 Lisas Lakejer Bye 0-0
14 6 2020-01-13 Plague Caspian 0-0
14 7 2020-01-13 Alexander Lucas Estarka 99 0-0
.
15 1 2020-01-20 BG United Caspian 0-0
15 2 2020-01-20 Alexander Lucas Bye 0-0
15 3 2020-01-20 Plague Gammon 1 0-0
15 4 2020-01-20 Lisas Lakejer Vallkoma 0-0
15 5 2020-01-20 Kuba Libre Banana Split 0-0
15 6 2020-01-20 Kolingens Englar Järntärning 0-0
15 7 2020-01-20 Estarka 99 BG United II 0-0
.
16 1 2020-01-27 Bye BG United 0-0
16 2 2020-01-27 Gammon 1 Alexander Lucas 0-0
16 3 2020-01-27 Vallkoma Plague 0-0
16 4 2020-01-27 Banana Split Lisas Lakejer 0-0
16 5 2020-01-27 Järntärning Kuba Libre 0-0
16 6 2020-01-27 BG United II Kolingens Englar 0-0
16 7 2020-01-27 Caspian Estarka 99 0-0
.
17 1 2020-02-03 BG United Gammon 1 0-0
17 2 2020-02-03 Alexander Lucas Vallkoma 0-0
17 3 2020-02-03 Plague Banana Split 0-0
17 4 2020-02-03 Lisas Lakejer Järntärning 0-0
17 5 2020-02-03 Kuba Libre Kolingens Englar 0-0
17 6 2020-02-03 Caspian BG United II 0-0
17 7 2020-02-03 Estarka 99 Bye 0-0
.
18 1 2020-02-10 Vallkoma BG United 0-0
18 2 2020-02-10 Banana Split Alexander Lucas 0-0
18 3 2020-02-10 Järntärning Plague 0-0
18 4 2020-02-10 Kolingens Englar Lisas Lakejer 0-0
18 5 2020-02-10 BG United II Kuba Libre 0-0
18 6 2020-02-10 Bye Caspian 0-0
18 7 2020-02-10 Gammon 1 Estarka 99 0-0
.
19 1 2020-02-17 BG United Banana Split 0-0
19 2 2020-02-17 Alexander Lucas Järntärning 0-0
19 3 2020-02-17 Plague Kolingens Englar 0-0
19 4 2020-02-17 Lisas Lakejer Kuba Libre 0-0
19 5 2020-02-17 Bye BG United II 0-0
19 6 2020-02-17 Caspian Gammon 1 0-0
19 7 2020-02-17 Estarka 99 Vallkoma 0-0
.
20 1 2020-03-02 Järntärning BG United 0-0
20 2 2020-03-02 Kolingens Englar Alexander Lucas 0-0
20 3 2020-03-02 Kuba Libre Plague 0-0
20 4 2020-03-02 BG United II Lisas Lakejer 0-0
20 5 2020-03-02 Gammon 1 Bye 0-0
20 6 2020-03-02 Vallkoma Caspian 0-0
20 7 2020-03-02 Banana Split Estarka 99 0-0
.
21 1 2020-03-09 BG United Kolingens Englar 0-0
21 2 2020-03-09 Alexander Lucas Kuba Libre 0-0
21 3 2020-03-09 Plague Lisas Lakejer 0-0
21 4 2020-03-09 Gammon 1 BG United II 0-0
21 5 2020-03-09 Bye Vallkoma 0-0
21 6 2020-03-09 Caspian Banana Split 0-0
21 7 2020-03-09 Estarka 99 Järntärning 0-0
.
22 1 2020-03-16 Kuba Libre BG United 0-0
22 2 2020-03-16 Lisas Lakejer Alexander Lucas 0-0
22 3 2020-03-16 BG United II Plague 0-0
22 4 2020-03-16 Vallkoma Gammon 1 0-0
22 5 2020-03-16 Banana Split Bye 0-0
22 6 2020-03-16 Järntärning Caspian 0-0
22 7 2020-03-16 Kolingens Englar Estarka 99 0-0
.
23 1 2020-03-23 BG United Lisas Lakejer 0-0
23 2 2020-03-23 Alexander Lucas Plague 0-0
23 3 2020-03-23 Vallkoma BG United II 0-0
23 4 2020-03-23 Gammon 1 Banana Split 0-0
23 5 2020-03-23 Bye Järntärning 0-0
23 6 2020-03-23 Caspian Kolingens Englar 0-0
23 7 2020-03-23 Estarka 99 Kuba Libre 0-0
.
24 1 2020-03-30 Plague BG United 0-0
24 2 2020-03-30 BG United II Alexander Lucas 0-0
24 3 2020-03-30 Banana Split Vallkoma 0-0
24 4 2020-03-30 Järntärning Gammon 1 0-0
24 5 2020-03-30 Kolingens Englar Bye 0-0
24 6 2020-03-30 Kuba Libre Caspian 0-0
24 7 2020-03-30 Lisas Lakejer Estarka 99 0-0
.
25 1 2020-04-06 BG United Alexander Lucas 0-0
25 2 2020-04-06 Banana Split BG United II 0-0
25 3 2020-04-06 Vallkoma Järntärning 0-0
25 4 2020-04-06 Gammon 1 Kolingens Englar 0-0
25 5 2020-04-06 Bye Kuba Libre 0-0
25 6 2020-04-06 Caspian Lisas Lakejer 0-0
25 7 2020-04-06 Estarka 99 Plague 0-0
.
26 1 2020-04-20 Estarka 99 BG United 0-0
26 2 2020-04-20 Caspian Alexander Lucas 0-0
26 3 2020-04-20 Bye Plague 0-0
26 4 2020-04-20 Gammon 1 Lisas Lakejer 0-0
26 5 2020-04-20 Vallkoma Kuba Libre 0-0
26 6 2020-04-20 Banana Split Kolingens Englar 0-0
26 7 2020-04-20 BG United II Järntärning 0-0
Lagsidor
   
Division 1

grön led Serieschema   grå led Topplistan

grå led Serietabell   grå led Serielagen

Division 2

grå led Serieschema   grå led Topplistan

grå led Serietabell   grå led Serielagen

Regler

grå led Serieregler   grå led Tävlingsregler

Historia

grå led Division 1  grå led Division 2